how to write an essay worksheet http://frankstout.com/UserProfile/tabid/42/userId/57187/Default.aspx how to write job cv form

Biuro Consultingowe Ewelina Ajdyn podmiotem na rynku firm zajmujących się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie pozyskiwania środków z funduszy unijnych oraz z funduszy krajowych, a także w zakresie Ochrony danych osobowych i doradztwa szkoleniowego.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, jak również rolników i koncentruje się w głównej mierze na wsparciu ich działań rozwojowych i działań na rzecz ich rozwoju gospodarczego, poprzez oferowanie kompleksowych usług doradztwa europejskiego i gospodarczego skoncentrowanych na skutecznym pozyskiwaniu kapitału na inwestycje proinnowacyjne, proekologiczne i infrastrukturalne, a także świadczenie usług szkoleniowych związanych z prowadzeniem i rozwojem swoich działalności.

Biuro Consultingowe Ewelina Ajdyn to firma pozyskująca dotacje unijne, która powstała po to, by wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem wesprzeć klientów w ich działaniach związanych z pozyskiwaniem, realizacją, zarządzaniem, rozliczaniem i ewaluacją dotacji z dostępnych Programów Pomocowych Unii Europejskiej, jak i Programów Krajowych. Wiemy, że firmy doradcze często bagatelizują małe i średnie przedsiębiorstwa. Dla nas każdy klient będzie dla nas tak samo ważny, bez względu na wielkość firmy, charakter prowadzonej działalności, potencjał inwestycyjny czy wielkość przedsięwzięcia.

Gwarantujemy:

  • doskonałą znajomość procesu przyznawania dotacji, w szczególności reguł i kryteriów selekcji wniosków o dofinansowanie,
  • wysoką skuteczność w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji,
  • profesjonalną współpracę, dającą maksymalne efekty przy minimalnym zaangażowaniu klienta.

Pomagamy w sprecyzowaniu pomysłów, ocenie szans na otrzymanie dotacji, znalezieniu odpowiedniego źródła finansowania projektu, w tworzeniu i pisaniu wniosków, opracowaniu montażu finansowego (budżetu) oraz zarządzaniu projektami, w tym również na etapie kontroli projektu.

Nasze główne nurty działalności to:

  1. DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA DOTACJI ZE ŚRODKÓW UE I ŚRODKÓW KRAJOWYCH
  2. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH DZIAŁALNOŚĆ SZKOLENIOWA